Sok noni

Sok noni

Wiemy iż sok noni ma zostać wycofany z produkcji, ze względu na brak funduszy do utrzymania firmy w jakim znalazła się kryzysie. Kryzys jak widać dotyka nawet takie przedsiębiorstwa, które w ubiegłym roku osiągały milionowe zyski. Widać jednak, że nawet największe firmy są po prostu zagrożone. Wynika to z braku informacji na temat rynku, jakie pokazywały iż czeka ich kryzys.


Dodatkowy punkt przez jaki zamykana jest firma sok noni, to brak szkoleń w zarządzaniach firmami. Przedsiębiorcy sok noni szukają inwestora, który pomoże przetrwać im kryzys. Jednak w tych czasach mało osób decyduje się na inwestowanie w projekty produkcyjne. Obawy są zrozumiałe mniejszy rynek zbytu, biedniejsze społeczeństwo oznacza mniejszy zbyt na towary. W tych czasach nawet banki boją się dawania kredytów na rozwoje firm czy dofinansowaniu firm by utrzymały się one na rynku. Czy tutaj znajdują się inne ciekawe motywy, które pomogły by utrzymać się firmie sok noni dalej na rynku. Na to pytanie nie poznamy odpowiedzi, bowiem inwestorów w tych latach jest aż 250 % mniej niż w ubiegłym.

Sok noni – galeria

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>