Gustowne ozdoby do paznokci

Gustowne ozdoby do paznokci

Zdobienia na paznokciach przez pewien czas kilka lat temu robiły prawdziwą furorę. Później zaczęły kojarzyć nam się z kiczem i czymś mało eleganckim, ale warto wiedzieć, że ozdoby do paznokci mogą też być naprawdę efektowne, a jednocześnie gustowne. Ozdoby do paznokci ostatnio kojarzyły nam się tylko i wyłącznie z nastolatkami lub młodymi dziewczynami, noszącymi tipsy i różowe ubrania.To stereotyp, bo tak naprawdę ozdoby…

To stereotyp, bo tak naprawdę ozdoby na paznokcie mogą się prezentować niezwykle klasycznie, a jednocześnie gustownie. Klucz tkwi po pierwsze w tym, by znaleźć odpowiednią manicurzystkę, która ma duże poczucie smaku. Poza tym warto pamiętać, że ozdobione paznokcie najlepiej prezentują się w krótkiej lub półdługiej wersji – długie zdobione szpony, a w szczególności sztuczne tipsy zawsze będą w takim wydaniu prezentować się niezwykle tandetnie. Zanim zdecydujemy się jakkolwiek ozdobić nasze pazurki, warto dobrze przemyśleć kilka rzeczy i dopasować ozdobę po pierwsze do charakteru naszej pracy a po drugie do stylu ubierania się.

Oczywiście latem możemy poszaleć nieco bardziej, w…

Oczywiście latem możemy poszaleć nieco bardziej, w szczególności przed urlopem. Wtedy błysk czy intensywne kolory jak najbardziej są dozwolone, choć tego typu manicure może niekoniecznie sprawdzić się na co dzień w biurze.

1 komentarz

  1. W sklepach jest bardzo duży wybór ozdób do paznokci, takie jak: naklejki, brokat, tipsy itd. Ja często kupuję sobie takie ozdoby, bo lubię mieć ładne i zadbane paznokcie.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>