Stylizacja paznokci metodą gelish

Stylizacja paznokci metodą gelish

Piękne i długotrwale utrzymujące się zdobienie paznokci jest marzeniem każdej kobiety. Od teraz jest ono możliwe dzięki metodzie gelish szeroko wykorzystywanej w wielu salonach kosmetycznych. Warto więc zapoznać się z jej zaletami, a jest ich naprawdę sporo, a i cena takiej stylizacji jest przystępna.W głównej mierze metoda ta jest przede…

W głównej mierze metoda ta jest przede wszystkim dużo szybsza i prostsza od tradycyjnej stylizacji paznokci i nakładania tipsów. Jest także zdrowsza dla naszych paznokci. Metoda gelish jest przeznaczona dla wszystkich tych, którzy marzą o trwałych i pięknych paznokciach przez nawet dwa tygodnie. Trzeba przyznać, że dzięki odpowiednio dobranym produktom gelish paznokcie są błyszczące i pełne życia. Warto również zaznaczyć, że nie ma mowy o odpryskiwaniu lakieru, a także innych wgnieceniach czy zadrapaniach na powierzchni zdobionego paznokcia. Lakiery i baza w tej metodzie są tak dopasowane, aby nic takiego nie miało miejsca.

Stylizacja paznokci metodą gelish – galeria

Bardzo ważne jest również to, że metoda gelish jest innowacyjna pod względem naturalnego wyglądu paznokci. W żadnym wypadku nie wyglądają one sztucznie. W tak wykonanych paznokciach można wykonywać wszelkie czynności, a one nie stracą na swoim wyglądzie. Jest to więc znakomite rozwiązanie dla kobiet.

1 komentarz

  1. Stylizacja paznokci, to coś, czym lubi zajmować się większość kobiet. W końcu zadbane paznokcie to podstawa i wiele mówią o ich właścicielce, czy jest kimś z klasą.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>