Jak zlikwidować zaczerwienienie twarzy?

Jak zlikwidować zaczerwienienie twarzy?

Nadmierne czerwienienie twarzy jest problemem wielu kobiet mających wrażliwą i skłonną do podrażnień cerę. Wystarczy gwałtowna zmiana temperatur, np. przy wchodzeniu z zimnego dworu do ciepłego pomieszczenia, upał, a nawet stresująca sytuacja, by twarz natychmiast się czerwieniła.


Część przebarwień niestety nie znika. Powodem zaczerwienień są w większości przypadków skłonne do rozszerzania się naczynka krwionośne, nazywane powszechnie pajączkami. Nie dodają one uroku naszej twarzy i zazwyczaj marzymy o ich pozbyciu się. Walcząc z tym problemem warto zwrócić uwagę na kremy na zaczerwienienia dostępne w sklepach kosmetycznych i aptekach, opracowane specjalnie z myślą o osobach mających kłopoty z cerą naczynkową.

Mają one działanie kojące, a…

Mają one działanie kojące, a jednocześnie zapobiegają nadmiernemu rozszerzaniu się naczynek krwionośnych, wyrównują koloryt skóry i ukrywają jej niedoskonałości. Stosowane regularnie często przynoszą znakomite efekty. Oferta takich kremów jest dość bogata i możemy wybierać w zależności od wymagań naszej cery. Kremy te, oprócz swoich właściwości łagodzących i wybielających, doskonale nawilżają skórę lub działają przeciwzmarszczkowo, w zależności od tego, jaki produkt wybierzemy.

Galeria

swędzenie skóry

Foto: pixabay.com

Jeśli nie jesteśmy zdecydowani, warto poprosić o próbki i przetestować je w domu zanim wybierzemy konkretny krem. Większość drogerii jest w nie zaopatrzona.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>