Płyn micelarny Vichy do demakijażu

Płyn micelarny Vichy do demakijażu

Płyn do demakijażu to niezbędny produkt dla kobiet, które się malują. Niestety, osoby z cerą wrażliwą nieraz skarżą się na reakcje alergiczne po użyciu takiego płynu. Dla nich powstał płyn micelarny Vichy 3w1, który dostosowano do każdego rodzaju skóry. Płyn micelarny Vichy to połączenie toniku, mleczka i wody micelarnej do oczu oraz skóry wrażliwej i skłonnej do niedoskonałości.


kosmetyki

Foto: pixabay.com

Pozwala dokładnie pozbyć się makijażu z twarzy…

Pozwala dokładnie pozbyć się makijażu z twarzy i oczu bez zaczerwienień i podrażnień, a przy tym pozostawia skórę dobrze nawilżoną, oczyszczoną, elastyczną i łagodzi podrażnienia. Nie pozostawia nieprzyjemnego odczucia wysuszenia czy ściągnięcia. Zastosowanie cynku i miceli daje nam działanie antybakteryjne, dzięki czemu dokładnie oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń, zwłaszcza jeśli chodzi o makijaż.

Przy zwykłych mleczkach do demakijażu zwykle trzeba dość mocno pocierać twarz wacikiem nasączonym mleczkiem, by dobrze zmyć makijaż, a potem jeszcze przemyć twarz wodą. W wypadku płynu micelarnego Vichy nie jest to konieczne. Wystarczy delikatnie przemyć nim twarz oraz oczy, by skutecznie pozbyć się makijażu i pozostawić twarz czystą i gładką.

Istotne jest także to, iż płyn micelarny Vichy był testowany na skórze wrażliwej i jest hypoalergiczny, mogą więc stosować go osoby ze szczególną skłonnością do uczuleń na wszelkiego rodzaju kosmetyki. Ponadto płyn micelarny Vichy zawiera Wodę Termalną z Vichy, a jego skuteczność potwierdzono dermatologicznie. Można zakupić go w aptece lub drogą elektroniczną przez Internet.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>