Bioliq: Skoncentrowany na skórze

Bioliq: Skoncentrowany na skórze

Każda kobieta lubi być zadbana, gdyż wtedy czuje się atrakcyjnie. Z biegiem czasu jednak przestają wystarczać zwykłe kosmetyki poprawiające urodę. Niejedna z nas zmaga się też z problematyczną cerą, na przykład cerą suchą lub wrażliwą. Wtedy kosmetyki z dodatkiem chemicznych składników mogą powodować uczulenie. Jak sobie w takim wypadku radzić. Odpowiedzią jest Bioliq. Bioliq to znana i szanowana marka zajmująca się od lat produkcją dermokosmetyków dla kobiet.Kosmetyki te służą do codziennej pielęgnacji…

Kosmetyki te służą do codziennej pielęgnacji i pozwalają eliminować najczęstsze problemy ze skórą u kobiet w różnym wieku. Bioliq może poszczycić się wyjątkową recepturą swoich produktów, która sprawia, że są one w stu procentach naturalne, a przy tym tak skuteczne. Tajemnicę stanowi główny składnik wszystkich kosmetyków Bioliq, a mianowicie wyciąg z” Onopordum acanthium”, który zawiera laktony seskwiterpenowe, bardzo cenne dla skóry.

Zastosowany sposób ekstrakcji również jest unikatowy i pozwala zachować właściwości regeneracyjne” Onopordum acanthium” w niezmienionym stanie. Wszystko to sprawia, że produkty Bioliq w naturalny, ale silny sposób pobudza skórę do rekonstrukcji, wzmacniając jej budulec i intensywnie nawilżając. Oprócz podstawowego składnika wszystkich kosmetyków Bioliq, w ich składzie znajdziemy też naturalny wyciąg roślinny, który wzmacnia i uzupełnia działanie” Onopordum acanthium”.

Galeria

eye q płyn

Foto: pixabay.com

eye q płyn

Foto: pixabay.com

Kosmetyki marki Bioliq są podzielone w bardzo prosty sposób, a mianowicie według wieku. I tak w sprzedaży znajdziemy serię kosmetyków do kompleksowej pielęgnacji skóry dla kobiet w wieku 25+. 35+, 45+ oraz 55+. Taki podział bardzo ułatwia szukanie konkretnego produktu. Ponadto Bioliq oferuje płyn micelarny dla pań w każdym wieku, intensywne serum rewitalizujące, oraz kompleksową pielęgnację całego ciała kosmetykami z serii” Body”.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>