Skuteczna na ból No-spa Max

Skuteczna na ból No-spa Max

Bóle brzucha, skurcze, problemy trawienne czy jelitowe. Chyba każdy raz na jakiś czas boryka się z takimi dolegliwościami. Na ogół przyczyny takiego przejściowego bólu nie są groźne. Może być to przejedzenie, niestrawność, bóle miesiączkowe. Oczywiście jeśli jest to objaw o charakterze przewlekłym, powtarzającym się lub bardzo dotkliwy, najlepszym wyjcem jest konsultacja lekarska. Aby pomóc sobie doraźnie albo na przejściowe dolegliwości, warto sięgnąć po bezpieczny, sprawdzony środek.


zespół jelita drażliwego

Foto: pixabay.com

Dla wielu osób takim preparatem…

Dla wielu osób takim preparatem od wielu lat jest No-spa. Obecnie lek jest dostępny w dawce standardowej 40 mg albo jako No-spa Max. W tym przypadku lek zawiera 80 mg aktywnej substancji – drotaweryny w każdej tabletce. Bóle brzucha, żołądka mogą wynikać z różnych przyczyn. Jeśli chodzi o specyfikę powstawania objawu bólowego, wynika on z reguły ze skurczy mięśni gładkich.

Dlatego w przypadku tego rodzaju symptomów zdecydowanie…

Dlatego w przypadku tego rodzaju symptomów zdecydowanie bardziej skuteczne są środki rozkurczowe, a nie standardowe leki przeciwbólowe. No-spa Max to mocniejsza i szybko działająca dawka znanego leku, po który sięga wiele osób w sytuacjach różnych dolegliwości w obrębie jamy brzusznej, układu pokarmowego, moczowego. No-spa Max, tak jak standardowa dawka, jest oparta na skutecznym działaniu chlorowodorku drotaweryny. Jest to substancja efektywnie rozkurczająca mięśnie gładkie niezależnie od przyczyny wystąpienia bólu.

voltaren tabletki

Foto: pixabay.com

A zatem no-spa Max sprawdza się w przypadku dolegliwości wynikających z przejedzenia, stanów zapalnych w obrębie nerek, tzw. jelita nadwrażliwego. Pomaga również w przypadku bólu związanego z miesiączką, stresem, zapalenia dróg żółciowych, trzustki i bólu żołądka. Ze względu na szerokie spektrum zastosowania, istotnym jest, że No-spa Max praktycznie nie wchodzi w interakcje z innymi lekami. Ponadto, podobnie jak wersja Comfort, również no-spa Max to powlekane, łatwe do połknięcia tabletki.

1 komentarz

  1. seksowny65

    Ja mam zawsze w domowej apteczce zapas tabletek No-spa. Są one bardzo dobrej jakości i co najważniejsze, pomagają pozbyć się szybko bólu brzucha. Są tanie.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>